Aktuality

PUTOVÁNÍ ZA VÍNEM 2017

Image

Tradiční putování po tasovických a hodonických sklepech, které si (dá se řící) již získalo svou tradici, se uskutečnilo v sobotu 6.5.2017 a setkalo se s obrovským zájmem putujících. Poděkování patří všem, kteří tuto významnou kullturní vinařskou akci uspořádali a také všem učinkujícím, kteří předvedli dokonalou kulisu, hodnou významu této akce.

VÍCE NA FOTO FRANTIŠEK ŠIMÍK PUTOVÁNÍ ZA VÍNEM 2017

FOTO  JARDA KUBÍK


Mobilní turistický průvodce Galileo

Image

STÁHNOUT NA:

http://bit.ly/mapaAndroid 

http://bit.ly/mapaApplestore

Kroky po stažení: 

sekce Správce map -> Dostupné mapy -> stáhnout data Obec Tasovice

sekce Mapa -> vlevo dole Nastavení -> Ostatní cíle (Doprava vypne zastávky vláčku, Ostatní vypne WIFI a WC) 

http://bit.ly/podrobnynavod 


Výherkyní soutěže je Petra Kočí, gratulujeme!

Image

Děkujeme všem za účast v soutěži a gratulujeme výherkyni ke 4 balíčkům na Putování po sklepech 2017 :)

Losování proběhlo v Live videu na Facebooku. Šťastné číslo bylo 49http://bit.ly/losovani


Katalogy i s mapkou putování jdou dnes do tisku.

Image

Interaktivní mapa už je aktualizovaná o odrůdy a občerstvení, teď aby se vrátilo sluníčko a můžeme putovat. Letos budeotevřených 33 sklepů. 

http://bit.ly/mapaputovani


Pozvánka pro místní

Image

Zveme všechny milovníky vína na putování po tasovických a hodonických sklepech, které pořádají místní vinaři společně s Obcí Tasovice, Obcí Hodonice, ve spolupráci se Slunečným penzionem a Tasovickým vinařstvím v sobotu dne 6. května 2017 od 10 do 18 hodin. Otevřeno bude asi třicet tři sklepů místních vinařů.

http://bit.ly/pozvanapromistni 


Připravujeme interaktivní mapu na Putování 2017!

Image

Připravujeme mapu se seznamem všech sklepů s fotkami k nahlédnutí. Informace o vinařství, nabízených vínech a pohoštění. Bude zde také trasa vláčku, vyznačené zastávky a časy. Zaklikněte si Turistické cíle a zobrazí se vám sklepy.


Pozvánka pro vinaře

Image

Přihlášku doručte nejpozději na schůzku se sklepmistry, která se koná ve středu 12. dubna 2017 v 19:00 hod. ve Slunečním penzionu

Předputování bude v pátek v 28.4.2017 od 15:00 hod, pokladní listy, hlasovací boxy, náhradní skleničky si vyzvedněte: od 1.5. do 5.5.2017 v době 11:00 - 21:00 hod.  


PUTOVÁNÍ ZA VÍNEM SE USKUTEČNÍ 6. KVĚTNA 2017

Image

Fotky z loňského putování a letošní plakát putování ke stažení zde! 

Již 5. ročník putování po tasovických a hodonických sklepích "Za vínem se svatým Klementem" je výjimečný den, kdy se otevře na 30 sklepů místních vinařů, kteří nechají nahlédnout putující do svého království a ochutnat jejich vína.Startovní balíček se prodává od 9:00 v Slunečný penzion za 250 Kč a obsahuje skleničku s nosičkou na krk, mapu sklepů, seznam vinařů s nabízenými vzorky a Klementinky. Vína sklepmistrů budou za 1 Klementínku tj. 10 Kč. Mezi sklepy bude jezdit vláček po předem stanovené trase.